W sklepach można znaleźć wiele różnorodnych mebli, które sprawdzą się w różnych przestrzeniach. Jednak nie będą nigdy idealnie dopasowane do danego wnętrza, jak często i gustu kupującego. Alternatywną propozycją są meble robione na wymiar. Czy warto się na nie zdecydować?

Idealnie dopasowane do wnętrza

Meble na wymiar do sklepu mają wiele zalet. Przede wszystkim są one idealnie dopasowane do danego wnętrza i miejsca montażu. Meble na wymiar „ratują” sytuacje, nawet w najbardziej nietypowych pomieszczeniach – można je stosować zarówno w niewielkich i nieustawnych wnętrzach, jak i w ogromnych przestrzeniach, gdzie ustawienie zwykłych mebli byłoby niemożliwe lub po prostu by się nie sprawdziło i nie wyglądało dobrze. Meble na wymiar pozwalają wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni, dzięki czemu można wyposażyć nawet wyjątkowo małe i niewygodne pomieszczenia, ponadto nie zostaną żadne nieestetyczne luki między meblami lub ścianami w ogromnych wnętrzach.

Doskonałe w każdej przestrzeni

Wyposażenie sklepów na wymiar obejmuje meble, które mogą się znaleźć praktycznie w każdej przestrzeni i w każdym rodzaju sklepu, między innymi:

  • lady sklepowe,
  • regały sklepowe,
  • zabudowę meblową wolnostojącą,
  • zabudowę meblową przyścienną.

Tego rodzaju rozwiązania mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów – płyt do mebli melaminowych, laminowanych, fornirowanych czy lakierowanych. Meble na wymiar to znakomite rozwiązanie do sklepów odzieżowych czy obuwniczych, a także stoisk kosmetycznych, z biżuterią, zabawkami, optyków i nie tylko. Poza standardowymi meblami można również postawić na wyspy handlowe dla branży spożywczej, kosmetycznej, telefonów, zabawek i wielu, wielu innych.

Wysokiej jakości wykonanie

Meble na wymiar charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem. Wyposażenie sklepów na zamówienie w odróżnieniu od mebli, które można znaleźć w salonach meblowych, wyróżnia się trwałością, wytrzymałością, a także odpornością na różne czynniki zewnętrzne. Ponadto posiadają wysokiej klasy zawiasy czy hamulce, a ich blaty są odporne na działanie wilgoci. Wszystkie te zalety sprawiają, że meble na wymiar są w dużej mierze odporne na zniszczenia, zachowują na dłużej atrakcyjny wygląd i można je użytkować przez długie lata.

Zabudowa meblowa AGD / RTV

Ogromną zaletą, która wyróżnia wyposażenie sklepowe na wymiar, jest to, że umożliwia wykonanie zabudowy AGD / RTV pod każdy sprzęt. Dzięki temu można sprytnie zakamuflować przewody prowadzące do ekranów, telewizorów czy na przykład lodówek, w takich miejscach jak cukiernie, piekarnie czy kawiarnie. Decydując się na meble na wymiar nie trzeba martwić się o to, że sprzęty nie będą pasować do aranżacji lub będą zaburzać estetykę wnętrza.

Zapewniamy wysokiej jakości rozwiązania na wymiar. Każdy sklep jest inny, tak jak i każdy nasz projekt, który doskonale odzwierciedla potrzeby klienta, a także i specyfikę danej branży. Nasze rozwiązania łączy za to ze sobą wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz trwałość zastosowanych materiałów.