W najbliższym czasie musisz zmienić miejsce zamieszkania? Nie masz jednak czasu na to, aby pakować i przewozić swoje mienie? W takim przypadku pomyśl o skorzystaniu z usług firm przeprowadzkowych, które zapewniają kompleksową obsługę w ramach przenosin zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo. Jaką ofertę prezentują firmy przeprowadzkowe? Z jakimi kosztami jest ona związana?

Czym zajmują się firmy przeprowadzkowe?

Przeprowadzka może być bardzo kłopotliwym wyzwaniem dla osoby, która nie ma czasu na to, aby ją zorganizować. Gdy obowiązki zawodowe lub rodzinne nie pozwalają na poświęcenie czasu na pakownie i przewiezienie mienia, wówczas można skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej.

 

Firmy przeprowadzkowe zajmują się prowadzeniem kompleksowych usług w ramach przeprowadzek klientów indywidualnych i biznesowych. Pomagają w przeprowadzkach domów, mieszkań, biur, całych firm, instytucji.

 

Kompleksowe przeprowadzki Kraków – więcej informacji dotyczących ofert firm przeprowadzkowych można znaleźć bezpośrednio na ich stronach.

 

Firmy przeprowadzkowe – jakie usługi oferują?

Poza samym transportem mienia firma przeprowadzkowa może zaoferować swoim klientom także szeroką gamę innych usług związanych z przenosinami. Dzięki temu może ona praktycznie w całości wyręczyć przeprowadzającą się osobę w obowiązkach.

 

Pracownicy firmy przeprowadzkowej mogą wykonać poniższe czynności:

  • zapakowanie dobytku klienta
  • wyniesienie mienia z lokum i umieszczenie go w samochodzie
  • zabezpieczenie mienia na czas transportu
  • wyniesienie mienia z samochodu i rozlokowanie go w nowym lokum
  • przewożenie gabarytów, w tym mebli
  • demontaż mebli na czas transportu
  • posprzątanie po przeprowadzce
  • usuwanie niepotrzebnego mienia
  • magazynowanie mienia

 

Jak widać, firma przeprowadzkowa może zająć się wieloma czynnościami związanymi z przeprowadzką za klient. Gdy zleci się w niej kompleksową obsługę, wówczas nie trzeba już samodzielnie zajmować się przeprowadzką, ponieważ wszystkim mogą zająć się specjaliści.

 

Ile kosztują usługi firm przeprowadzkowych?

Trudno jednoznacznie wskazać na koszt przeprowadzki, ponieważ jest on warunkowany wieloma czynnikami. Wśród nich znajdują się między innymi zakres obsługi, odległość pomiędzy punktami, których dotyczy przeprowadzka, liczba pracowników biorących udział w przeprowadzce, ilość mienia do przewiezienia.

 

Klienci firm przeprowadzkowych najczęściej muszą liczyć się z wydatkiem na poziomie od 300 złotych za lokalny transport to nawet ponad 2000 złotych przy kompleksowej przeprowadzce na dłuższym dystansie.