W wielu firmach czas przed końcem roku to nie tylko wytężona praca. To także moment, aby złożyć zamówienia na upominki świąteczne, które przekazywane są klientom, kontrahentom, a także pracownikom. Co wybrać? Wyselekcjonowaliśmy najciekawsze propozycje dostępne w ofertach polskich producentów!

Boże Narodzenie to doskonały czas, aby dzielić się radością nie tylko w gronie najbliższej rodziny, lecz też w sferze biznesowej. Wówczas, poza serdecznymi życzeniami, warto także zadbać o podarunki, które na pewno ucieszą każdego. Na co warto się zdecydować?

Kosze podarunkowe na Boże Narodzenie

Wśród najczęściej kupowanych podarunków firmowych na święta Bożego Narodzenia znajdują się rozmaite kosze podarunkowe

Kosze świąteczne kupowane są obecnie najczęściej jako gotowe. To udany wybór, ponieważ nie dość, że dostępne są w wielu ciekawych wariantach do wyboru, to jeszcze można zamawiać je jako przygotowane do wręczenia. W efekcie nie wymagają one już żadnych dodatkowych prac, co oszczędza czas w zapracowanej i tak końcówce roku.

Producenci koszów bożonarodzeniowych mogą zaoferować swoim klientom rozmaite zestawy przeznaczone na święta. Najczęściej umieszczane są w nich pyszne słodycze, herbaty, kawy, wykwintne alkohole, a także ozdoby świąteczne, które dopełniają całości.

Wiele wariantów koszów podarunkowych na święta powoduje, że można dobrać jej specjalnie do budżetu oraz do preferencji.

Kalendarz adwentowy z logo

Ciekawą opcją dla przedsiębiorców, którzy chcieliby wyróżnić się na tle innych firm, jest wybranie słodyczy w formie kalendarza adwentowego z logo. Tego typu podarunek powinien być wręczony jeszcze przed rozpoczęciem grudnia, ponieważ zawiera on 24 osobne czekoladki albo inne produkty, na przykład herbaty, które przeznaczone są na każdy dzień.

Firmowe kalendarze to piękne upominki świąteczne dla firm, które mogą spodobać się wszystkim obdarowanym osobom, dlatego też będą one strzałem w dziesiątkę.

Zestawy z orzechami

Na święta Bożego Narodzenia kapitalnym pomysłem będą nie tylko słodkości. Gdy prezent ma być fit, świetnie sprawdzą się zestawy zawierające orzechy, na przykład laskowe, włoskie, nerkowce, orzechy brazylijskie czy też migdały.

Takie piękne upominki świąteczne dla firm pakowane są w ozdobne opakowania, dlatego też wspaniale nadają się jako uroczy podarunek z okazji świąt.

Zestawy z pralinkami

Bombonierki wypełnione pysznymi pralinkami to kolejny strzał w dziesiątkę, gdy chodzi o piekne upominki świąteczne dla firm. Tego typu podarunki można zakupić w zróżnicowanych wariantach, między innymi z pralinkami czekoladowymi, alkoholowymi. Dostępne są także w różnych wielkościach – te najmniejsze zawierają najczęściej 4 czekoladki, natomiast większe nawet kilkadziesiąt.

Na opakowaniu bombonierek można umieścić logo firmy, dzięki czemu można skutecznie ją promować. To powoduje, że podarunek jest jeszcze skuteczniejszy jako reklama firmy.

Słodka kartka lub telegram

Wśród udanych podarunków na święta Bożego Narodzenia mogą także sprawdzić się słodkie kartki świąteczne oraz telegramy z napisami. Takie wyśmienite podarunki mogą być dołączone do zamówienia czy też wręczone podczas spotkania firmowego.

Słodkie kartki mają postać kartki z motywem świątecznym, do której dodane są słodycze, na przykład czekoladowe gwiazdki. Z kolei telegramy tworzą słodkie napisy z czekoladek z wybitymi literkami. Prezenty te mogą być w pełni spersonalizowane.