Nowoczesne agencje nieruchomości – poza pośrednictwem w zakupie lub wynajmie – świadczą także inne usługi na rzecz swoich klientów. Jedną z nich jest zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi. Kraków to obszar, na którym działa agencja TDB Nieruchomości – jej ekspert wyjaśni, na czym dokładnie polega ta usługa i komu jest ona szczególnie polecana.

Największe zalety zarządzania wspólnotą mieszkaniową przez pośrednika

Ekspert z TDB Nieruchomości – agencji, wyspecjalizowanej w zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi w Krakowie – wśród największych zalet tego rozwiązania wymienia wygodę i bezpieczeństwo. Agencja działa w dobrym interesie osób, które ją wynajęły. Klient może zatem się spodziewać rozwiązań, które będą kompleksowe, efektywne, a także redukują koszty utrzymania obiektów oraz zapewnią wzrost jej wartości (np. poprzez poprawę jej stanu technicznego i wizualnego).

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w Krakowie lub innym polskim mieście to skomplikowane i czasochłonne przedsięwzięcie. Wynajęcie do tego wyspecjalizowanego podmiotu, takiego jak TDB Nieruchomości, pozwoli zaoszczędzić dużo czasu. Pośrednik będzie reprezentować klienta w nadzorowaniu stanu technicznego budynku i jego finansów, a także zwoływaniu i prowadzeniu zebrań wspólnoty mieszkaniowej. Usługa ta jest dedykowana przede wszystkim osobom, które z racji wielu innych zobowiązań nie mają na to czasu, przebywają w innym mieście lub za granicą.

Nowoczesne zarządzanie wspólnotą mieszkaniową online

Wiele agencji nieruchomości – w tym także TDB Nieruchomości – oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania, takie jak internetowy panel, do którego mogą się zalogować o dowolnej porze dnia. Z poziomu tego panelu można sprawdzić status płatności i rozliczeń, a także głosować nad uchwałami oraz komunikować się z zarządcą nieruchomości – bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.